Loading...
Strefa dzieci2018-02-23T22:30:21+00:00

ZAJĘCIA DLA DZIECI Z BRAZYLIJSKIEGO JIU-JITSU

DLACZEGO BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU?

Brazylijskie Jiu Jitsu większości z nas kojarzy się ze  sztukami walki.  To niezaprzeczalny fakt, ale BJJ to przede wszystkim połączenie trzech wartości: efektywności, cierpliwości i kontroli, jest idealną drogą rozwoju motorycznego, ale także doskonałą ścieżką wychowania, kształtującą charakter, ucząca szacunku i zrozumienia drugiego człowieka. Z tego powodu Brazylijskie Jiu-Jitsu jest doskonałą formą spędzania wolnego czasu przez najmłodszych.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA BJJ?

Trening BJJ dla dzieci obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, gimnastyczne, akrobatyczne, siłowe, zwinnościowe, gibkościowe. W treningu stosuje się również  gry zespołowe często zmodyfikowane w taki sposób, aby mogły stanowić przygotowanie do właściwego treningu BJJ oraz uprawiania innych dyscyplin indywidualnych czy zespołowych.

BJJ KIDS

Zajęcia ogólnorozwojowe o charakterze rekreacyjnym przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat. Wiek przedszkolny to najlepszy czas na wprowadzenie w ich życie aktywności fizycznej. Poprzez gry i zabawy uczą się wielu ćwiczeń gimnastycznych oraz rozwijają wszystkie cechy motoryczne. Duża ilość ćwiczeń i zabaw wpływa na wzmocnienie mięśni szkieletowych, które są odpowiedzialne za prawidłową postawę. Przy okazji dzieci uczą się bezpiecznego upadania (nauka padów)

BJJ JUNIOR

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Brazylijskiego Jiu-Jitsu przeznaczone dla dzieci w wieku 8-14 lat. Zajęcia opierają się na nauce ćwiczeń gimnastycznych, akrobatycznych, nauce padów oraz wprowadzeniu podstawowych technik treningu BJJ. Wplatane są elementy rywalizacji sportowej, zarówno indywidualnej jak i zespołowej. Na zajęciach obowiązuje dyscyplina, dzieci uczą się szacunku wobec siebie oraz prowadzaącego.

GŁÓWNE ZALETY

– zajęcia wspierają rozwój psychomotoryczny dziecka, kształtują wytrzymałość, szybkość, siłę, koordynację oraz orientację przestrzenną
– wzmacniają poczucie własnej wartości
– uczą zasad fair play oraz szacunku wobec innych

GRAFIK ZAJĘĆ

URODZINY NA SPORTOWO

Nie masz jeszcze pomysłu na zorganizowanie urodzin dla swojej pociechy?
Możemy pomóc 🙂 W programie – gry, zabawy, konkursy, wyścigi, dużo śmiechu oraz pokaz sztuk walki.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły – 578 844 295